TempSpray H 226 Spraypack, 15 m
Tout savoir de TempSpray H226 Spraypack
TempSpray H 226 Spraypack. Verwarmt de verf uiterst precies en gelijkmatig waardoor een lagere viscositeit ontstaat. U kunt hierdoor met minder druk en dus minder nevel werken! Regelbaar tussen 20 en 60 graden Celsius. Constante verftemperatuur betekent altijd hetzelfde strakke resultaat.
Geschikt voor lak en muurverf. Toe te passen bij alle Wagner spuitinstallaties tot 250 bar.
| Numéro d'article | 2311853 |
|---|---|
| Code EAN | 4004025065682 |
| Poids | 1,00 kg |
| Marque | WAGNER |
| Type de produit | Pistolage chauffé |
| Groupe de produit | Accessoires |
| Puissance | 1,3 kW |
| Type d'alimentation | électricité |
| Matériaux à pulvériser | Laque, Peinture murale |
| Pression maximum | 250 bar |
| Longueur tuyau | 15 m |
| Categorie | Tempspray |
| Longueur du câble électrique en mètres | 6 |

