WAGNER ProSpray 3.39 Pleister
Alles weten over de WAGNER ProSpray 3.39 Pleister | Wagnershop
Zeer krachtige, mobiele elektrische plunjerpomp voor o.a. binnen- en buitenmuurverf, glasvlieslijm, vloercoatings, airless dunpleisters, brandvertragende coatings e.d. Voorzien van een koolborstelloze motor, 17,5 m. hogedrukslang, AG19 pistool inclusief tiphouder en 2Speedtip.
| Artikelnummer | 2308264 |
|---|---|
| EAN Code | 4004025065033 |
| Gewicht | 50,00 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Elektrische Airless plunjerpompen |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
| Vermogen (Watt) | 2,19 kW |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Te verspuiten materialen | Muurverf, Dunpleister, Brandvertragende coating |
| Te verwerken hoeveelheid met 1 keer vullen | > 20 Lt, < 100 Lt |
| Technologie | Plunjerpomp |
| Max spuitdruk | 221 bar |
| Slang lengte | 15 m |
| Categorie | PowerPainter & ProSpray |

