WAGNER Prospray 3.39 Muurverf
Alles weten over de WAGNER Prospray 3.39 Muurverf | Wagnershop
Zeer krachtige, mobiele elektrische plunjerpomp voor o.a. binnen- en buitenmuurverf, glasvlieslijm, vloercoatings, airless dunpleisters, brandvertragende coatings e.d. Voorzien van 17,5 m. hogedrukslang, Airless Vector Pro pistool, snelwisseltiphouder en 2Speedtip. Koolborstelloze motor.
| Artikelnummer | 2351261 |
|---|---|
| EAN Code | 4004025085826 |
| Gewicht | 50,00 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Elektrische Airless plunjerpompen |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
| Vermogen (Watt) | 2,19 kW |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Te verspuiten materialen | Muurverf, Dunpleister, Brandvertragende coating, 2k meervoudig |
| Te verwerken hoeveelheid met 1 keer vullen | > 20 Lt, < 100 Lt |
| Technologie | Plunjerpomp |
| Max spuitdruk | 221 bar |
| Slang lengte | 15 m |
| Categorie | PowerPainter & ProSpray |

