WAGNER 2K COMFORT
Alles weten over de WAGNER 2K COMFORT
Simultaneous application of two different materials with only one unit.
| Mixing accuracy | +/- 1% |
| Mixing ratio | 0.1 : 1 - 50 : 1 |
| Material pressure | Max. 325 bar |
| A components | Max. 10 per fluid circuit |
| B components | Max. 5 per fluid circuit |
| C components | Max. 5 per fluid circuit |
| Flow | 50 - 7000 cc / min |
| Workable components | 2K, 3K, and 4K |
| Dimensions (W x H x D) | Wall mount: 950 x 1700 x 350 mm Stand: 980 x 2010 x 580 mm |
| Artikelnummer | WAGNER 2K COMFORT |
|---|---|
| Merk | WAGNER |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Te verspuiten materialen | 2k meervoudig |
| Te verwerken hoeveelheid met 1 keer vullen | < 20 Lt, < 100 Lt |
| Technologie | Overige |

