RUPES RA150A Pneumatische schuurmachine
Alles weten over de RUPES RA150A Pneumatische schuurmachine
Excentrisch roterende schuurmachine, 150 mm, 5 mm uitslag
| Artikelnummer | RU-RA150A |
|---|---|
| EAN Code | 8051499563288 |
| Merk | RUPES |
| Productgroep | Apparatuur |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Productsoort | Schuurmachines pneumatisch |
| Verpakkingstype | Doos |
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
| Beweging schuren | Excentrisch roterend |
| Uitslag | 5mm |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Toerentalregeling | Ja |

