WAGNER Finish 230 Aircoat compact Spraypack op wagen
Alles weten over de Finish 230 Aircoat compact Spraypack op wagen
Compacte elektrische membraanpomp op wagen met ingebouwde compressor. Voor o.a. (spuit)lak en (verdunde) muurverf. Voorzien van 6 liter bovenbeker met deksel en retourbuis, 10 meter AirCoat slangenset met beschermhoes, AirCoat pistool 4600 Prof met spuittip 11/40.
| Archief | Ja |
|---|---|
| Artikelnummer | 2305391 |
| EAN Code | 4004025063367 |
| Gewicht | 40,60 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Elektrische AirCoat membraanpompen |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
| Vermogen (Watt) | 0,56 Kw |
| Max spuitdruk | 250 bar |
| Slang lengte | 10 m |


