TempSpray H 226 Spraypack, 15 m
Alles weten over de TempSpray H 226 Spraypack, 15 m
TempSpray H 226 Spraypack. Verwarmt de verf uiterst precies en gelijkmatig waardoor een lagere viscositeit ontstaat. U kunt hierdoor met minder druk en dus minder nevel werken! Regelbaar tussen 20 en 60 graden Celsius. Constante verftemperatuur betekent altijd hetzelfde strakke resultaat.
Geschikt voor lak en muurverf. Toe te passen bij alle Wagner spuitinstallaties tot 250 bar.
| SKU | 2311853 |
|---|---|
| EAN Code | 4004025065682 |
| Weight | 1,00 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Verwarmd spuiten |
| Productgroep | Accessoires |
| Vermogen (Watt) | 1,3 kW |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Te verspuiten materialen | Lak, Muurverf |
| Max spuitdruk | 250 bar |
| Slang lengte | 15 meter |
| Categorie | Tempspray |
| Lengte elektriciteitskabel in meter | 6 |

