WAGNER Heavycoat 970 E SSP Spraypack 400V
Alles weten over de Heavycoat 970 E SSP Spraypack 400V
Zeer krachtige, hydraulisch aangedreven plunjerpomp (230 Volt) voor materialen met hoge viscositiet zoals o.a. brandvertragende coatings en airless dunpleister (E-SSP uitvoering). Directe aanzuiging zonder aanzuigslang. Met SSP schepplunjersysteem zeer hoog aanzuigvermogen. Verkrijgbaar met elektro-(E-versie) of benzinemotor (G-versie).
Doordat de hydraulische plunjerpomp een grotere plunjerslag maakt dan een electrische plunjerpomp heeft hij een hoger aanzuigvolume wat hij langer vasthoudt bij de hoogvisceuze materialen.
Hierdoor heeft deze pomp minder moeite met grotere volumes en hoger visceuze materialen. Voor meer informatie: Bekijk de brochures of vraag uw WSB Accountmanager/de WSB Back office.
| SKU | 2332193 |
|---|---|
| EAN Code | 4004025076411 |
| Weight | 103,00 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Elektrische Airless plunjerpompen |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| verpakkingseenheid | Per stuk |
| Vermogen (Watt) | 5,5 kW |
| Max spuitdruk | 250 bar |
| Slang lengte | 15 m |

