WAGNER Finish 230 lak Spraypack
Alles weten over de Finish 230 lak Spraypack
Als kleinste van de klasse biedt de Finish 230 een optimale prijs-prestatieverhouding en is perfect geschikt voor kleinere lak- en muurverfwerkzaamheden (afhankelijk van spraypack-uitrusting).
| Archief | Ja |
|---|---|
| SKU | 311062 |
| EAN Code | 24964174492 |
| Weight | 17,00 kg |
| Merk | WAGNER |
| Productsoort | Elektrische Airless membraanpompen |
| Productgroep | Apparatuur |
| Verpakkingstype | Pallet |
| verpakkingseenheid | Per stuk |
| Vermogen (Watt) | 1 kW |
| Max spuitdruk | 250 bar |
| Slang lengte | 7,5 |

